З 15 по 30 січня даруємо знижку 20% на кожну з книг Миколи Селюка "Дух і воля проти сваволі".

Дивитися книги:
Микола Селюк. Дух і воля проти сваволі. Вісім міністрів. Книга перша

Книжка Миколи Селюка, професійного військовика і правозахисника – невигадана історія про те, як один сфальсифікований документ спровокував десятилітню війну полковника армії з неприступною державною машиною. Через призму власної боротьби за свої права автор розкриває, що відбувалося з українською армією, хто нею керував, хто будував, а хто знищував. Упродовж цих років він проводить особисті зустрічі з найвищими посадовцями України. Вісім міністрів оброни, генеральні прокурори, судді, їхні заступники фігурують як реальні представники української влади.

Оповідь підкріплена численними документами. Це – звернення, ухвали, скарги, постанови, накази, депутатські запити, які яскраво засвідчують, з чим довелося мати справу українському офіцеру, аби в правовому полі відстоювати своє право, честь і гідність.
До книжки включені статті автора, які були надруковані в газеті «День» у 2005-2006 рр.

 

Микола Селюк. Дух і воля проти сваволі. Сотня прокурорів і суддів. Книга друга

Книжка Миколи Селюка, професійного військовика і правозахисника, оповідає про те, як один сфальсифікований документ спровокував десятилітню війну полковника армії з неприступною державною машиною. Через призму власної боротьби за свої права автор розкриває, що власне відбувалося з українською армією, хто нею керував, хто будував, а хто знищував. Впродовж цих років він проводить особисті зустрічі з найвищими посадовими особами України. Вісім міністрів оборони, генеральні прокурори, судді, їх заступники фігурують як реальні представники української влади. Оповідь підкріплена численними документами. Це – звернення, ухвали, скарги, постанови, накази, депутатські запити, які яскраво засвідчують, з чим довелось мати справу українському офіцеру, аби в правовому полі відстоювати своє право, честь і гідність.

Акція діє лише в онлайн-магазині видавництва "Ярославів Вал".

*Увага! Акція діє до 30 січня або закінчення тиражу книг. Знижки поширюються лише на вибрані позиції, також акційна пропозиція не поширюється на комплекти книг та подарункові комплекти. Доставка та оплата здійснюються за стандартними умовами видавництва  (посилання на сторінку - оплата та доставка). Знижки не додаються, а акція не діє на комплекти книг.