З 1 червня по 30 червня даруємо знижку 20% на книжку "Слава Стецько. Жінка, яка творила незалежну Україну. Автобіографія". Літературний запис Дмитра Куделі. 

Про книгу:
Соратниця провідника ОУН Степана Бандери, дружина ідеолога ОУН Ярослава Стецька і новообрана лідерка оунівців приїхала в Україну на постійне проживання на початку 90-х. На батьківщину повернулась жінка з європейською освітою – закінчила правничий факультет Мюнхенського університету, магістр політичних наук, зі знанням англійської, німецької, французької, польської, іспанської, італійської, словацької, білоруської, хорватської мов, вихована у системі юнацтва ОУН, сформована провідниками ОУН, яка боролась в еміграції за незалежність України і розвал СРСР.  
Літературний запис автобіографії Слави Стецько зробив Дмитро Куделя, дослідник підпілля ОУН із Дніпропетровська, за кілька місяців до її смерті...


Детальніше про книгу 

Акція діє лише в онлайн-магазині видавництва "Ярославів Вал".

*Увага! Акція діє до 30 червня або закінчення тиражу книги. Доставка та оплата здійснюються за стандартними умовами видавництва. Знижки не додаються, а акція не діє на комплекти книг.