З 1 по 14 листопада даруємо знижку 20% на книжку "Валерій Гужва. Імовірність неймовірного". Кнга з серії "Бібліотека укранскої літератури". Валерій Гужва, мабуть, один з найцікавіших оповідачів в нашій літературі. З його героями відбуваються найнеймовірніші історії. І як правило всі вони мають дуже несподіване закінчення.   

Про книгу:
Чи буває любов навіть у поважному віці? Чи це – тільки привілей молодості? Які пристрасті й неймовірності лежать насподі наших бажань? Скільки в нас шансів зробити їх реальністю? Що таке правдива любов, кодекс дружби і звідки приходить зрада? Це тільки проминущі епізоди нашого життя чи кожен із них – важливий штрих Портрета, якого іменуємо долею? І чи можемо ми коригувати Портрет?

Детальніше про книгу

Акція діє лише в онлайн-магазині видавництва "Ярославів Вал".

*Увага! Акція діє до 14 листопада або закінчення тиражу книг. Знижки поширюються лише на вибрані позиції, також акційна пропозиція не поширюється на комплекти книг та подарункові комплекти. Доставка та оплата здійснюються за стандартними умовами видавництва. Знижки не додаються, а акція не діє на комплекти книг.