Кількість
|
Вартість
|
||
|
Михайло Слабошпицький. Велика війна 2014...
Ця книжка має таке уточнення: «Україна: виклики, події, матеріали». Ця книжка писалася по гарячих слідах. Фінал Революції Гідності і початок російської агресії. Герої Небесної Сотні і перші добровольці на фронт. Зрадники і паркетні генерали. Прискорене творення знищеної армії і масштаб волонтерського руху. Європейський резонанс подій в Україні і специфічна реакція світу. Тодішні президентські вибори в контексті війни та їхні особливості. Обіцянки і запевнення нової владної команди. І наївні надії мас. Про все це пише в своїй публіцистичній книжці відомий письменник. Видання широко проілюстровано світлинами фотокорів газети «День». Сьогодні цю книжку можна читати як найдостовірніший документ усього того, що сталося на Майдані і після Майдану.
Про війну і душу сьогодні можна писати тільки так, як пише Борис Гуменюк. Саме за збірку «Вірші з війни» автор став лауреатом літературної премії ім. В. Свідзінського. І саме таким поетам віриш, адже Борис Гуменюк має за своє кредо «життя як творчість і творчість як життя», – найкращий тому доказ те, що написана ця збірка під свист ворожої артилерії в с. Піски, де Борис тримає лінію оборони у складі добровольчого батальйону ОУН.
Богдан Кушнір. Невидима павутина
Cіра й похмура будівля дачі Сталіна, переживши не одне лихоліття, досі стоїть поблизу резиденції лідера Росії й здається в оренду, недорого.
Це нагадує містику, але оперативник російської розвідки, проживши кілька місяців на дачі Сталіна, де той колись виношував підступні плани винищення конкурентів, став по-іншому сприймати політику Кремля на поневолення сусідніх країн. Волею випадку Антон Чумак опинився на крутому зламі історії і скористався своїм шансом. Він зупинив новітнього диктатора, який кинув виклик людству. Події розгортаються біля Сочі в Росії та на Сході України.
Борис Гуменюк. Дженк шиирлери (кримськотатарською мовою)
Про війну і душу сьогодні можна писати тільки так, як пише Борис Гуменюк. Саме за збірку "Вірші з війни" автор став лауреатом літературної премії ім. В. Свідзінського. І саме таким поетам віриш, адже Борис Гуменюк має за своє кредо "життя як творчість і творчість як життя", - найкращий тому доказ те, що написана ця збірка під свист ворожої артилерії в с. Піски, де Борис тримає лінію оборони.
Збірка "Вірші з війни" прийшла до читачів ще й кримськотатарською - мовою наших братів, в чию домівку (нашу спільну домівку) увірвалися зайди і недоторканими лишились тільки кордони мови. Ця книжка - жест солідарності автора і видавництва з кримськими татарами. Цей переклад - ознака того, що біль (як і Батьківщина) у нас теж спільний.